Photo Photo Photo Photo Photo
A A A

Spotkania biznesowe

 

Spotkania Biznesowe RzeszówZapraszamy Państwa do organizacji imprez biznesowych w niezwykłym otoczeniu i scenerii, którą Państwa kontrahenci z pewnością zapamiętają na długo. Karczma pod Strzechą to niecodzienna oprawa dla wyjątkowych spotkań z partnerami biznesowymi.

 

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pełnego wyżywienia oraz organizacji eventów firmowych, negocjacji, imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, doradzamy naszym Klientom oraz podpowiadamy, jak zorganizować spotkania biznesowe.

 

Wierzymy, że spotkania z kontrahentami wymagają niecodziennej scenerii. Z taką spotkają się Państwo w Karczmie pod Strzechą, gdzie wystrój nawiązuje do staropolskiej tradycji, a wśród elementów wyposażenia znajdują się oryginalne rekwizyty z chat chłopskich.

 

Gwarantujemy, że partnerzy biznesowi będą nie tylko pod wrażeniem wnętrza i otoczenia naszej restauracji, ale oczarujemy także ich podniebienia. Kuchnia Karczmy pod Strzechą oparta jest na staropolskich recepturach, co zapewnia prawdziwie głęboki smak i aromat każdej potrawy.

 

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Realizujemy specjalne zamówienia, liczymy się z Państwa sugestiami oraz podpowiadamy sprawdzone rozwiązania. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera oraz doskonała kuchnia sprawiają, że Karczma pod Strzechą to miejsce oferujące usługi na najwyższym poziomie, idealne na spotkania biznesowe.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby spotkania i imprezy firmowe w naszym lokalu przebiegały bezproblemowo, bo zadowolenie i satysfakcja Klientów są dla nas najważniejsze.