Photo Photo Photo Photo Photo
A A A

Imprezy rodzinne

Stypy pogrzebowe

 

Stypy RzeszówW tradycji słowiańskiej stypa to uroczyste spotkanie z powodu śmierci bliskiej osoby. Takie rodzinne zebranie ma na celu wspomnienie zmarłego oraz pocieszenie tych, którzy zostali.

 

Karczma pod Strzechą oferuje usługi w zakresie organizacji styp. Pomagamy w przygotowaniu tego rodzinnego spotkania w naszym lokalu. Zdajemy sobie sprawę, że jest to smutny czas, który wymaga wyciszenia i spokoju. Dlatego zajmiemy się profesjonalną aranżacją i organizacją spotkania. Doradzimy w kwestii menu, doboru napojów oraz zatroszczymy się o nastrojową atmosferę w lokalu w czasie trwania rodzinnej kolacji, aby nic nie zakłóciło uroczystości.

 

Z naszej strony gwarantujemy doskonałe przygotowanie. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, doskonalą organizację i podanie potraw w niezwykłej atmosferze.

 

Wystrój wnętrza Karczmy pod Strzechą nawiązuje do tradycji staropolskiej. Elementy chłopskich domostw, drewniane ławy, wnętrze ozdobione chłopskimi narzędziami sprawią, że goście poczują klimat staropolskich domostw. Nasi kucharze dbają o podniebienia gości, którzy wracają do Karczmy oczarowani smakiem i powabem dań.

 

Położenie Karczmy pod Strzechą przy głównej trasie z Rzeszowa do Łańcuta sprawia, że zaproszeni goście nie mają problemów z odnalezieniem lokalu. Charakterystyczna architektura i otoczenie znane są w okolicy i widoczne dla przejezdnych z głównej trasy.

 

Niezwykły klimat Karczmy, szczególny wystrój oraz miła atmosfera sprawią, że czas spędzony w naszym lokalu upłynie Państwu w spokojnym nastroju.

 

Zapraszamy do kontaktów w ramach organizacji styp.