Photo Photo Photo Photo Photo
A A A

Chrzciny / Komunie

Chrzciny

 

Organizacja chrzcin RzeszówDzień chrztu świętego to ważna uroczystość dla całej rodziny. Zapraszamy Państwa do zorganizowania spotkania rodzinnego w Karczmie pod Strzechą. Warto zadbać o to, by ten dzień miał szczególną oprawę, a rodzina wspólnie uczciła ceremonię w wyjątkowym miejscu.

 

Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi i jakości w Karczmie pod Strzechą. Dostosowujemy menu do Państwa życzeń i sugestii, pomagamy w doborze dań, dzielimy się swoim doświadczeniem oraz podpowiadamy sprawdzone rozwiązania. Naszym atutem jest pyszna kuchnia oraz kompetentna obsługa.

 

Dzięki kompleksowej i profesjonalnej pomocy naszego zespołu mogą Państwo skupić

się na emocjach i najważniejszym bohaterze tego odświętnego dnia, nie troszcząc się o inne sprawy.

 

Zaproszeni goście z pewnością będą oczarowani niezwykłym klimatem Karczmy pod Strzechą, której wystrój i charakter na długo zapada w pamięć. Urocza okolica oraz niecodzienna architektura jest wspaniałym tłem dla rodzinnych fotografii, które pozostaną piękną pamiątką.

 

Chrzest święty to okazja do spotkania rodziny i przyjaciół w wyjątkowych okolicznościach. Warto skupić się na ochrzczonym dziecku i zaproszonych gościach, zamiast zaprzątać sobie głowę przygotowywaniem posiłków i obsługą. Najmłodsi także poczują fantastyczną atmosferę Karczmy pod Strzechą, gdzie oczarowani staropolskim klimatem i niezwykłymi rekwizytami, długo będą wspominać to rodzinne spotkanie.

 

Zapraszamy do kontaktu oraz zadawania dodatkowych pytań w kwestii organizacji przyjęcia z okazji chrztu świętego w Karczmie pod Strzechą.

 

 

Komunia Święta

 

Organizacja komunii świętej RzeszówDla dzieci oraz najbliższej rodziny przyjęcie I komunii świętej to ważna uroczystość. Warto w tym pięknym dniu skupić się na najmłodszych bohaterach, którzy przeżywają tak doniosłą ceremonię. Bliskość i zrozumienie rodziców ma w tym dniu wartość bezcenną. Polecamy oddać organizację przyjęcia w nasze ręce, aby mogli Państwo w pełni towarzyszyć dziecku w pierwszej drodze do Eucharystii.

 

Karczma pod Strzechą to wyjątkowe miejsce na przyjęcie dla rodziny i najbliższych, gdzie wspólnie będą Państwo celebrować uroczystość I komunii świętej.

 

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc oraz doradztwo w zakresie ustalenia menu przyjęcia, doboru dań i napojów. Uwzględniamy szczególnie życzenia w kwestii przygotowania potraw oraz aranżacji przyjęcia. Wyjątkowa kuchnia Karczmy pod Strzechą, oparta na staropolskich recepturach, uświetni tak wyjątkowy dzień i z pewnością będzie zachwalana przez gości.

 

Karczma pod Strzechą usytuowana jest w miejscu, które Państwa goście odnajdą z łatwością i gdzie dojadą bez problemów. Charakterystyczna architektura wyróżnia nasz lokal na tle innych. Dodatkowym atutem jest urocza i malownicza okolica oraz otoczenie, które jest pięknym tłem dla rodzinnych fotografii.

 

Niezwykły klimat oraz wystrój Karczmy pod Strzechą, który nawiązuje do bogatej tradycji polskiej, to dodatkowy podarunek dla dziecka, które długo będzie wspominać uroczystość przyjęcia komunii świętej.

 

Zachęcamy do kontaktu w sprawie organizacji przyjęć komunijnych. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania.